Mega Endüstri ve Kontrol Sistemleri, araştırma ve tasarım odaklı bir şirket olarak, 1997 yılından bu yana petrol ve doğalgaz endüstrisine hizmet etmekte, temsilcisi olduğu dünyanın önde gelen firmalarının ürünlerini, kendi yazılım teknolojisi ile bir araya getirerek anahtar teslim projeler, rafineriler ve petrol ürünleri terminalleri için sektöründe en iyi çözümleri sunmaktadır.

Misyonumuz

Mega Endüstri ve Kontrol Sistemleri, yazılım teknolojisinin gücünü operasyonel kontrolün merkezine koymayı ve teknolojiyi kullanarak entegre ettiği bileşenlerden, hakimiyet, minimum risk ve maksimum kârlılık için tek bir birim halinde işleyen ve tüm bu parçalardan daha verimli bir bütün ortaya çıkarmayı amaç edinmiştir.

Proje tasarımından, kurulum, optimizasyon ve bakıma kadar kalite zincirinin her aşamasına değer katan Mega Endüstri ve Kontrol Sistemleri, faaliyetletine "sıfır hata" ve "tam kalite" anlayışı ile yaklaşır ve yaptığı her işte güvenlik ve müşteri memnuniyetini esas alır.

Vizyonumuz

Paylaştığımız dünyayı gelecek nesiller için korumak, petrol endüstrisinin en önemli sorumluluklarından biridir ve bu konuda kontrol sistemleri ve ekipmanı, kilit rol oynamaktadır.

Mega Endüstri ve Kontrol Sistemleri , kontrol sistemlerini geliştirmek için teknolojinin gücünü kullanarak, işlem hassasiyetini arttırırken hata ihtimalini en aza indirmeyi amaç edinmiştir. Bu, çocuklarımıza ve gelecek nesillere karşı görevimizdir.

Faaliyet Alanlarımız

Faaliyetlerimiz petrol ve doğalgaz endüstrisi üzerine yoğunlaşmaktadır.

Sertifikalarımız

Müşteri memnuniyetinin üstün ürün ve hizmet kalitesinden geçtiğine inanıyoruz. İşte bu müşteri odaklı kalite anlayışımızın birer kanıtı olan sertifikalarımızı inceleyebilirsiniz.